دیدار بسیجیان شهرستان 29آبان به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه هرسین | بلاگ

دیدار بسیجیان شهرستان 29آبان به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه هرسین

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دیدار بسیجیان شهرستان 29آبان به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه هرسین

adinehharsin.ir

دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین

  به مناسبت هفته بسیج جمعی از بسیجیان شهرستان با امام جمعه هرسین دیدار کردند.

 

حجت الاسلام اجرایی در این دیدار ضمن تشکر از حضور بسیجیان و تبریک ماه ربیع الاول و فرار رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: خداوند متعال به شما توفیق بدهد که بتوانید در کسوت بسیجی به نظام خدمت کنید.

 

ایشان افزود: بسیج نام زیبایی است که امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری به آن افتخار میکرد و در حال حاضر هم حضرت آقا مشعل دار این جریان است.

 

تعبیر جدیدی که رهبری  برای بسیج داشتند بحث آتش به اختیار بود هر چند که در ان اوایل برداشت های متفاوتی از ان شد ولی در نهایت بیانات مقام معظم رهبری جای خود را پیدا خواهد کرد.

 

بسیجی باید همیشه در صحمه باشد اگر میدان جهاد بود اولویت دارد حتی اگر در خارج از مرزها باشد و بسیجی یعنی شهید حججی که انصافاً خوش درخشید.

 

ایشان با اشاره به هجمه های دشمن و استفاده جوان از فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی شمشیر دو لبه است و بسیجی ما باید با رعایت اصول این فضا را تسخیر کند و از آن استفاده مثبت کند که یکی از بهترین میدان های جهاد همین فضای مجازی است.

 

در ایتدای این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین ضمن تبریک فرار رسیدن هفته بسیج و ماه ربیع الاول اظهار داشت: امروز آمده ایم تا تجدید پیمان مجددی داشته باشیم با آرمان های امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی به خصوص شهدای بسیج داشته باشیم.

 


طبقه بندی:

بسیجیان,شهرستان,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 3 آذر 1396 ساعت: 3:43