خطبه های نماز جمعه مورخ 96/7/7 شهرستان هرسین

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

adinehharsin.ir

دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین

image

 حجت الاسلام عباسیان امام جمعه موقت شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت همگان به تقوای الهی اظهار داشت: اگر انسان بنده خدا شد و همه زندگی خود را برای خدا فدا کرد عزت پیدا می کند همچنانکه امام حسین(ع) اینچنین شد.

 

وی افزود: در عراق و سوریه اگر فرزندان شما دارند می جنگند یک دلیل دارد و آن اینست که عده ای آمده اند و میخواهند دین اسلام را تحریف کنند و سنت ها را وارونه جلوه دهند.

 

امام جمعه موقت شهرستان خاطرنشان کرد: اگر می بینیم که امروز رئیس جمهور سخیف امریکا در سازمان ملل با عصبانیت در مورد ایران سخن می گوبد و به اسم دفاع از ملت ایران از حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه و یمن انتقاد می کند دلیل آن این است که امریکا در مأموریتی که در این کشورها داشته شکست خورده است.

 

حجت الاسلام عباسیان در ادامه اظهار داشت: به فضل خدا در ماه های آینده شاهد نابودی کامل داعش خواهیم بود و به تأسی از امام راحل(ره) می گوییم که امریکا در این عصبانیت بمیر چرا که سربازان امام حسین(ع) همانند محسن حججی ها هنوز زنده اند و ایستاده اند.

 

وی افزود: وقتی می بینیم که این سرباز اسلام اینچنین در آرامش است دلیلش این است که دل و کارش برای خداست و نتیجه این می شود که خداوند تمام دل ها را در مسیر او قرار می دهد..

 

خطیب جمعه موقت شهرستان تصریح کرد: امروز توطئه های جدیدی در منطقه توسط امریکا و اسراییل در جریان است هر چند که امریکا در ظاهر با جدایی کردستان مخالفت کرده ولی این یک موضعگیری ریاکارانه است که از خود نشان می دهند.

 

حجت الاسلام عباسیان در ادامه اظهار داشت: اولاً: امریکا آنقدر بر روی این افرادی که ادعای استقلال دارند نفوذ دارد که می تواند به راحتی آنها را متقاعد کند و اجازه دهند مردم عراق برای خود تصمیم بگیرند و در کنار هم به راحتی زندگی کنند.

 

وی افزود: آنها  دارند آتشی در منطقه بر پا می کنند که خیر آن نه به مردم عراق و نه به کردها می رسد، تفرقه ای که امروز دارند در منطقه ایجاد می کنند به این خاطر است که خاورمیانه را دوباره ناامن کنند، انشاالله که مسئولین عراق و اقلیم کردستان بتوانند با تفاهم و آرامش مشکلات خود را حل کنند.

 


طبقه بندی:

برای ارتباط مستقیم با امام جمعه در قسمت پایین سایت پیام بگذارید

شهرستان,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 17:09

close
تبلیغات در اینترنت