دیدار بسیجیان و مسئولین شهرستان با امام جمعه هرسین

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

adinehharsin.ir

دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین

در آستانه هفته دفاع مقدس صورت گرفت/96/6/30/ دیدار بسیجیان و مسئولین شهرستان با امام جمعه هرسین

 imageدر آستانه هفته دفاع مقدس جمعی از بسیجیان شهرستان به همراه مسئولین روز پنج شنبه 30 شهریورماه 96با امام جمعه هرسین دیدار کردند.

 

حجت الاسلام اجرایی امام جمعه شهرستان هرسین در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: دشمن خیلی دارد کار می کند تا ما را از انقلاب و ولایت جدا کند، قبلاً ابزار دشمن کم بود اما امروز زیاد شده و داخل جیب ما قرار دارد.

 

ایشان افزود: از فضای مجازی و وسایل ارتباط جمعی خوب استفاده کنیم و مواظب نقشه های دشمن نیز باشیم، جوان باید در میدان های مختلف حضور داشته باشد ولی بصیرت و دشمن شناشی را فراموش نکند.

 

امام جمعه هرسین تصریح کرد: دفاع مقدس هویت و یکی از مهمترین گنجینه های ماست و لازم است که جوانان سرگذشت آنرا مطالعه کنند و تفاوت دفاع مقدس را با سایر جنگ ها بدانند

حجت الاسلام اجرایی در ادامه اظهار داشت: ما دفاع مقدس را گرامی می داریم به خاطر اینکه هویت ماست و پیروزی ما در دفاع مقدس برکات فراوانی داشت که از انجمله، خودباوری و هویت  ،  رویش ها  ، تحقیر دشمن و صدور انقلاب بود .

وی افزود: مسئولین بدانند که جوان های ما مشکل دارند در خط هستند اما مشکل اشتغال دارند و حل این مشکل کار جهادی نیاز دارد و از رطفی جوانان هم باید کاهلی و سستی را کنار بگذارند و دنبال فرصت های شغلی باشند.

در ابتدای این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین و امیر شاه آبادی فرماندار هرسین نیز در سخنانی به بیان مطالبی در خصوص دفاع مقدس پرداختند.

image


طبقه بندی:

برای ارتباط مستقیم با امام جمعه در قسمت پایین سایت پیام بگذارید

دیدار,بسیجیان,مسئولین,شهرستان,هرسین,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 8 مهر 1396 ساعت: 4:39

close
تبلیغات در اینترنت