خلاصه خطبه های نماز جمعه 96/6/3 شهرستان هرسین | بلاگ

خلاصه خطبه های نماز جمعه 96/6/3 شهرستان هرسین

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

adinehharsin.ir

دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین

 حجت الاسلام اجرایی امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: از جمله توصیه های پیامبر اکرم(ص) به ابوذر این بود که نسبت به دو چیز خیلی بخیل و حسابرسی داشته باشید اول: در عمرت شدیدتر از درهم و دینار حسابرسی داشته باش که اگر از این عمر خوب استفاده نکنیم دچار خسران شده ایم.

 

ایشان با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(ص) افزود: یکی از بهترین الگوی های زندگی خانواده ها به خصوص زوج های جوان سیره زندگی همین دو بزرگوار است که اگر تشریفات را کم کنیم لذت ها در خانواده ها بیشتر می شود در عوض سعی کنیم محتوای زندگی را سنگین تر کنیم.

 

خطیب جمعه شهرستان هرسین با اشاره به مطالبی در خصوص سالروز ورود متفقین به ایران تصریح کرد: چند سال پیش سندی از تاریخ منتشر شد که حدود 2تا 10میلیون نفر در این جنگ ها مردم ما از گرسنگی مردند و الان باید خدا را شاکر باشیم که حاکمانمان با رأی خودمان انتخاب میشوند.

 

حجت الاسلام اجرایی در ادامه ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این شهدای عزیز مدیرانی کارآمد، انقلابی، با سابقه بسیار خوب و محبوب امام راحل(ره) بودند و انشاالله که خداوند توفیق دهد در برابر فرصت های به دست آمده مسئولین قدر دان مردم باشند.

 

ایشان افزود: مدیران باید مواظب باشند و از فرصت های به دست امده به نحو احسن استفاده کنند چرا که این فرصت ها گذرا هستند و خوشا به حال آنهایی که در این مسیر رضایت خداوند را جلب کردند.

 

امام جمعه هرسین با اشاره به آغاز به کار منتخبین شورای اسلامی شهر هرسین و بیستون خاطرنشان کرد: شهر نیاز به رسیدگی دارد و مشکلاتی هم وجود دارد، هر چند عزیزان در شورای قبل تلاش هایی انجام دادند ولی کافی نیست همه باید بیش از آنچه می گوبند تلاش کنند.

 

حجت الاسلام اجرایی در ادامه اظهار داشت: یکی از وظایف شورا انتخاب شهردار است، شهرداری که بتواند قفل مشکلات را باز کند و توانمند باشد  بتواند در زمینه های مدیریت شهری وضعیت را بهتر کند چرا که مردم شایسته بهترین خدمت هستند

 


طبقه بندی:

برای ارتباط مستقیم با امام جمعه در قسمت پایین سایت پیام بگذارید

خلاصه,شهرستان,هرسین,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 14:59