آیین تودیع و معارفه امام جمعه هرسین برگزار شد

ساخت وبلاگ
چکیده : با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرماندار و مسئولین شهرستان مراسم تودیع و معارفه امام جمعه هرسین ر... با عنوان : آیین تودیع و معارفه امام جمعه هرسین برگزار شد بخوانید :

با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرماندار و مسئولین شهرستان مراسم تودیع و معارفه امام جمعه هرسین روز دوشنبه 96/5/30 برگزار شد

روز دوشنبه 30 مرداد در مراسمی با حضور آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، فرماندار و مسئولین شهرستان هرسین در بدو ورود پس از استقبال مردم و مسئولین با حضور در گلزار شهدای هرسین ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا در مراسم تودیع و معارفه امام جمعه هرسین در مکان مسجد مصلی آیت الله حجتی(ره) حضور پیدا کردند.

آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در این مراسم با اشاره به شاخصه های مومن اظهار داشت: مومن عزیز است و روایات زیادی داریم که مقام مومن از کعبه بالاتر است و عزت مومن به این است که دیگران نسبت به او احساس نیاز کنند.

 

ایشان افزودند: آنوقتی که مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی تأکید می کنندبه این دلیل است که بی نیاز به خارج باشیم و این نه به معنای قطع ارتباط با جهان است، یکی از راهکارهای مدیریتی این است که مبنای ما بر غنی شدن باشد و روی پای خود بایستیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در ادامه  با اشاره با جایگاه نماز جمعه خاطرنشان کرد: نماز جمعه یک دانشگاه جامع و کامل است و سبک زندگی اسلامی از دل نماز جمعه استخراج می شود و به ما معنویت و بصیرت می دهد، امروز به حمدالله ائمه جمعه ما فاضل، توانمند، مدیر و آگاه هستند.

 

در ابتدای این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از تعامل بسیار خوب امام جمعه  با ادارات  شهرستان به بیان اهمیت، نقش و جایگاه معنوی، فرهنگی و سیاسی سنگر امامت جمعه پرداختند

.

وی در ادامه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در دوران مدیریت خود در حوزه های مختلف عمرانی ، خدماتی، فرهنگی ارائه کرد و اظهار داشت: وضعیت شهرستان آینده ای رو به رشد را پیش رو دارد و امیدواریم بتوانیم با ایجاد این ظرفیت ها وضعیت بیکاری در هرسین در کاهش دهیم.

 

حجت الاسلام باقری امام جمعه هرسین از دیگر سخنرانان مراسم ضمن تشکر از حضور مردم، خانواده معظم شهدا و مسئولین در مراسم اظهار داشت: وقتی چهره های شما عزیزان را می بینم تمام خاطرات شیرینی که در کنار هم داشتیم در ذهن من تداعی می شود.

 

وی افزود حجت الاسلام اجرایی امام جمعه جدید شهرستان از چهره های موفق و توانمند و باسابقه هستند و ما خوشحالیم که نیروی به مراتب بهتر از بنده به هرسین آمده است.

 

حجت الاسلام باقری تصریح کرد: با تمام کاستی ها سعی شد مطالبی در خطبه ها بیان شود که عامل وحدت باشد و اینک چقدر موفق بوده ایم قضاوت با مردم است.

 

در پایان مراسم ادارات و ارگان های شهرستان هرسین با اهداء لوح سپاس از خدمات 6ساله حجت الاسلام باقری در هرسین تقدیر و تشکر کردند.

 

 


طبقه بندی:

آیین,تودیع,معارفه,امام,جمعه,هرسین,برگزار,...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 2 شهريور 1396 ساعت: 17:55