دیدار اعضای شورای اسلامی جدید با امام جمعه جدید شهرستان هرسین | بلاگ

دیدار اعضای شورای اسلامی جدید با امام جمعه جدید شهرستان هرسین

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

adinehharsin.ir

دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین

مصطفی اله مرادی از اعضای شورای اسلامی شهر هرسین  در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام باقری امام جمعه سابق شهرستان  و عرض تبریک به واسطه انتصاب حجت الاسلام اجرائی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان آرزوی موفقیت نمودند 

وی افزود: امام جمعه پدر معنوی در هر شهرستان است که خیلی از معضلات و چالش های موجود در شهرستان را می تواند با استفاده از نصایح پدرانه خویش مرتفع سازد.

حجت الاسلام والمسلمین "محمد حسین اجرائی" امام جمعه شهرستان هرسین صبح امروز  دراین دیدار ضمن تسلیت شهادت حضرت جواد الائمه (ع) گفت : خدمت رسانی به مردم خود عبادتی بسیار  ارزشمند و جایگاهی  والا در آموزه های  دینی و قرانی  دارد.

وی خطاب به منتخبین شوراهای  اسلامی شهر هرسین گفت:شما مسئولیتی را بر عهده گرفته اید که نماد خدمت رسانی به عموم شهروندان است و لازمه داشتن شهری زیبا و مذهبی اتخاذ تصمیماتی عاقلانه است.

وی اخلاق مداری، مردم داری و ارتباط صمیمی با اقشار مختلف را  رمز پیروزی در برنامه های  شوراهای  اسلامی خواند و گفت:آمادگی  همکاری هر چه بیشتر با منتخبین  شورای اسلامی را داریم

حجت الاسلام اجرائی  همچنین انتخاب فردی صالح،متعهد و با تجربه برای تصدی شهرداری را از توصیه های خود به اعضای  شورای اسلامی منتخب شهر هرسین برشمرد.

 

 


طبقه بندی:

برای ارتباط مستقیم با امام جمعه در قسمت پایین سایت پیام بگذارید

دیدار,اعضای,شورای,اسلامی,جدید,امام,جمعه,جدید,شهرستان,هرسین,...
نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 2 شهريور 1396 ساعت: 17:55