خلاصه خطبه های نماز جمعه 96/5/13 شهرستان هرسین | بلاگ

خلاصه خطبه های نماز جمعه 96/5/13 شهرستان هرسین

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

adinehharsin.ir

دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین

حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک  دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) اظهار داشت: ماه ذی القعده ماه کرامت است و وجود امام رضا(ع) برای ما ایرانیان یک نعمت است و به فرموده امام خمینی(ره) مرکز ایران مشهد الرضاست.

ایشان افزود: اگر ما شیعه هستیم و در یک کشور شیعه داریم زندگی میکنیم به برکت وجود امام رضا(ع) است و جا دارد تشکر کنیم از استقبال گرم و تأثیرگذار مردم شهرستان از پرچم بارگاه امام رضا(ع) و همه کسانی که در برگزاری این برنامه زحمت کشیده اند.

خطیب جمعه شهرستان با اشاره به مراسم تنفیذ و تألیف رئیس جمهور منتخب ملت تصریح کرد: مطابق قانون اساسی برای رسیدن به جایگاه ریاست جمهوری باید چهار مرحله طی شود، مرحله اول:احراز صلاحیت در شورای نگهبان دوم: انتخابات سوم: تنفیذ و تأیید از طرف رهبری و مرحله چهارم تألیف و قسم خوردن می باشد. 

حجت الاسلام باقری در ادامه اظهار داشت: همه این چهار مورد و به خصوص تنفیذ که از همه مهمتر است پشتوانه ای است برای رئیس جمهور و این تنفیذ رهبری استمراری است، به این معنی که مادامی که رئیس جمهور منتخب مردم در چهار چوب اختبارت قانونی و شرعی خود حرکت کند رئیس جمهور کشور است و هرگاه تخلفی صورت بگیرد این استمرار قطع میشود و انتظار میرود که رئیس جمهور منتخب در مسیر نظام حرکت کند.

ایشان با اشاره به روز خبرنگار و ضمن تبریک این روز به فعالان عرصه رسانه در شهرستان هرسین افزود:  خبرنگاری شغل بسیار مهم، حساس و تأثیرگذاری است و امانتدار بودن، نوشتن واقعیت، مردمی بودن و بیان مشکلات مردم از خصوصیات یک خبرنگار خوب است.

امام جمعه شهرستان هرسین با اشاره به اتفاقات اخیر و شهادت یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: ضمن تشکر از خدمات نیروهای نظامی و انتظامی ، امنیتی و قضایی شهرستان متأسفانه چند روزی است که در هرسین تیراندازی و زد و خورد های صورت گرفته است که یک نفر هم در این بین کشته و یک نیروی عزیز انتظامی به شهادت رسیده است.

حجت الاسلام باقری در ادامه اظهار داشت: این قضیه نیاز به یک برخورد قاطع دارد که یک نفر به خود اجازه ندهد در روز روشن و در ملأ عام اسلحه به دست بگیرد و چند خشاب به مغازه طرف شلیک کند یا در روستایی قتلی صورت بگیرد و یا در روستای دیگر یک نزاع ساده منجر به شهادت یک نیروی عزیز انتظامی شود، ما چقدر باید هزینه کنیم برای تربین یک نیرو برای حفظ امنیت و آنوقت بخاطر یک ندانم کاری این نیروی خدوم به شهادت برسد.

ایشان افزود:  این بی تقوایی و یی ایمانی است تا کی باید بر سر یک سری مسائل پیش پا افتاده اینچنین مشکلاتی به وجود بیاید انتظار داریم که یک برخورد قاطعی با این افراد صورت بگیرد 

 


طبقه بندی:

برای ارتباط مستقیم با امام جمعه در قسمت پایین سایت پیام بگذارید

...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 17 مرداد 1396 ساعت: 17:27