مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در هرسین برگزار شد+ تصاویر

ساخت وبلاگ
چکیده : adinehharsin.ir دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین    همزمان با فرارسیدن بیست و هشتمین سالگرد رحلت... با عنوان : مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در هرسین برگزار شد+ تصاویر بخوانید :

adinehharsin.ir

دفتر امام جمـعه شهرسـتان هـرسین

  

همزمان با فرارسیدن بیست و هشتمین سالگرد رحلت جانگداز بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، مراسم بزرگداشتی در شهرستان هرسین روز یکشنبه ساعت 19 عصر  برگزار شد.

در این مراسم که اقشار مختلفی از  مردم شهرستان و مسئولین حضور داشتند از جمله نکات قابل توجه حضور جوانان و نوجوانان به خصوص نسل چهارمی های انقلاب در این مراسم بود.

حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان هرسین در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که با حضور پرشور مردم برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی مقدمه ظهور امام زمان(عج) است همچنانکه غیبت امام عصر(عج)و آمده کردن مردم برای غیبت یکدفعه ای نبود و به مرور زمان اتفاق افتاد. ایشان افزود: برخی ها فکر می کنند که اگر اقداماتی انجام دهند ظهور عقب خواهد افتاد ولی اینکارها در اصل ظهور را تسریع می بخشد و نمونه آن اتفاقاتی است که در یمن و عربستان در حال رخ دادن است. امام جمعه هرسین تصریح کرد: با تمام اتفاقاتی که در این مسیر رخ داده است انقلاب اسلامی پابرجاست و رهبری آنرا هدایت می کند، این از علایم ظهور است و اگر انقلاب ما به این مرحله رسیده است مرهون رهبری داعیانه امام(ره) است و این انقلاب را خداوند هدایت می کند. حجت الاسلام باقری اظهار داشت: امروز اگر امریکاییها می آیند و در کشور همسایه رقص شمشیر می کنند از روزه و نماز ما نمی ترسند چون همین کشورها هم همین کارها را هم انجام می دهند، بلکه اینها با حکومت اسلامی و تشیع مشکل دارند. ایشان افزود: امام راحل ما دشمن شناسی را به ما نشان داد و سال 41اسرائیل را به مردم معرفی کرد،آنزمانی که مزدوران شاه به حوزه علمیه ریختند و طلبه های را از بالای پشت بام به پایین انداختند امام (ره) فرمودند اینکار اسراییل است و همینطور هم بود. امام جمعه شهرستان خاطرنشان کرد: امروز دشمن می خواهد شیعه ذلیل باشد حزب الله لبنان و انصارالله یمن را نمی خواستند قدرت بگیرند ولی امروز اینها شده اند استخوان در گلوی اسرائیل و سعودی ها. حجت الاسلام باقری در ادامه اظهار داشت: تا میتوانید انقلاب این معجزه قرن را حفظ کنید، امروز این 40میلیون نفربی که پای صندوق های رأی آمدند برای انقلاب، نظام و رهبری بود این انقلاب، نهم دی ها و تمام اتفاقاتی که در ایران می افتدهمه از علایم ظهور است. ایشان در پایان تصریح کرد: برخی ها می گویند امام خمینی(ره) تمام شده است و به یک میراث فرهنگی تبدیل شده است، نه این چنین نیست امروز امام(ره) زنده است و این تفکر، روش و سیاست امام (ره) است که دارد مملکت را اداره می کند.

در پایان از روزه داران افطار و شام بعد از نماز مغرب و عشاء پذیرائی بعمل آمد


طبقه بندی:

برای ارتباط مستقیم با امام جمعه در قسمت پایین سایت پیام بگذارید

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 26 خرداد 1396 ساعت: 20:31